شنبه 17 اسفند 1392  03:08 ب.ظ    ویرایش: شنبه 17 اسفند 1392 03:22 ب.ظ
نوع مطلب: مظلوم مقتدر ،

حضرت رهبر! کفشهایتان چرا اینطوریست؟! وصله و پینه مال ۱۴۰۰ سال پیش بود آقاجان! ما جلوی دولت‌های خارجی آبرو داریم. چه بگوییم بهشان؟ بگوییم وضع رهبرمان با آن همه دبدبه و کبکبه این است؟! 
درست است که مدام حرف از «اقتصاد مقاومتی» می‌زنید ولی... خب بالاخره هرچیزی اندازه‌ای دارد!   


نظر دهید()  
خطاب به نظرات بالایی
سه شنبه 5 فروردین 1393 09:51 ب.ظ
آقایی که گفتی چرا چوب میذارن زیر پای آقا ،

این رو بدانید که به علت شکنجه های متعددی که ایشون زمان انقلاب شده وبه خاطر بالا رفتن سن و دیسک کمری که این چندساله عود کرده و دیگر ناراحتی هاشون
پزشک اجازه اینکه پاشون رو زمین باشه رو نداده .

اگر این نبود مطمئن باش آقا روی زمین نشستن رو بر صندلی ترجیح میداد.

همانطور که اوایل رهبری توی دیدار های کوچیک که توی منزل خودشون برگزار می شد همین کار رو میکردند . (فیلم هاش هست .)
پاسخ امین تجملیان : همینطور است.
دوشنبه 19 اسفند 1392 06:54 ب.ظ
برادر من! كمر بنده و شمای جوان هم درد میكند وقتی 2 ساعت روی زمین مینشینیم. چه اشكالی داشت در همه دیدارها، مانند دیدار خبرگان، برای همه صندلی گذاشته شود؟ خیلی نشانه تجمل بود؟ بقیه خیلی راحت هستند از 2 ساعت روی زمین نشستن؟ شما از آقا دیداری نسبتا خاص، مثل دیدار با مسئولین ارشد دولت، ندیدی كه روی زمین چارزانو باشد؟ در همین حال كه معمولا روی صندلی مینشیند.
بنده كلا با روی صندلی نشستن مشكلی ندارم، چون خودم هم كه جوانم بیزارم كه روی زمین بنشینم. با نشان دادن تفاوتها با بیسلیقگی مشكل دارم. در دیدارهایی غیرعمومی كه امكانش هست، برای همه صندلی بگذارند...
پاسخ امین تجملیان : اگر به دیدارهای عمومی ره‌بر تشریف برده باشید،‌ واقفید که انبوه مردم و ازدحامی که وجود دارد، اجازه اجرایی شدن پیشنهادتان و صندلی گذاشتن برای همه را نمی‌دهد. البته در دیدارهایی که چنین امکانی وجود داشته باشد - مانند دیدار با شاعران و ...- از صندلی استفاده می‌شود. علاوه بر این اگر بر فرض محال چنین امکانی هم فراهم شود عده‌ای خواهند گفت که ره‌بر از کجا پول آورده این همه صندلی گرفته و چه و چه!!
از سوی دیگر مردمی که در این دیدارها شرکت می‌کنند عموما علاقه دارند چهره‌ی ره‌بر را نیز ببینند و لازمه‌ی این کار قرار گرفتن ایشان در سکویی است تا برای مخاطبین قابل رویت باشند.
دوشنبه 19 اسفند 1392 12:01 ب.ظ
کاش کفش پاشنه طلا بپوشند ولی مملکت را جوری اداره کنند که ملت تبعیض را احساس نکنند.
پاسخ امین تجملیان : همین که حاکم، کفش پاشنه طلا بپوشد قطع به یقین مردم احساس تبعیض خواهند کرد! :)
دوشنبه 19 اسفند 1392 12:00 ب.ظ
پدر بنده نیز یک عالم جلیل الشآن است. شاید نزدیک پنجاه سال مبل و صندلی را تشریفات می دانست و از آن استفاده نکرد. حتی در دفتر کارش هم روی زمین می نشست.

روزی که به خاطر کهولت سن مجبور شد روی صندلی بنشیند یک دست کاناپه ساده دست دوم و در اتاق درسش یک سری صندلی پلاستیکی گذاشت. این‌ها دیگر حداقل‌های احترام است.
پاسخ امین تجملیان : اولا قدر پدر را بدانید؛ خدا حفظشان کند انشالله
ثانیا شما به صندلی که ره‌بر بر رویش نشسته‌اند نگاه کنید. بنده می‌دانم که بسیاری از خانم‌های خانه‌دار،‌اجازه وجود چنین صندلی را در منزلشان نخواهند داد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 03:33 ب.ظ
نه عزیزم. به خارجیها بفرمایید كه چون ایشان رهبر ماست، باید زیر پایش چوب باشد، یا با وجود زمین نشینی بقیه بر صندلی بنشیند، و بقیه،حتی پیرتر ها مانند آقای جنتی، باید روی زمین چهارزانو بنشینند
پاسخ امین تجملیان : برادر من! من هم که کارمند جزء یک اداره در پیت دولتی هستم، زیر پایم چوب است! دیگر عالم و آدم می‌دانند که کمر رهبری مشکل دارد و باید روی صندلی بنشیند. همه کسانی هم که مایل باشند و نتوانند می‌توانند تقاضا کنند که برایشان صندلی بیاورند (مثل آ مهدوی کنی و ... که در دیدارها روی صندلی می‌نشینند). ما که بزرگتر وارد خانه‌مان می‌شود با اینکه مبل نداریم سعی می‌کنیم با پشتی و ... صندلی درست کنیم که بنشیند و راحت باشد. شما به جنس صندلی نگاه کن که در این ۲۰ سال تغییری نکرده. :)
حامد
شنبه 17 اسفند 1392 03:14 ب.ظ
سلام
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
یاعلیجان مقتدای من تویی

بسم الله

«عشق سوزان است بسم الله الرحمن الرحیم *** هرکه خواهان است بسم الله الرحمن الرحیم»
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic