چهارشنبه 2 تیر 1389  03:29 ب.ظ    ویرایش: شنبه 12 تیر 1389 10:06 ق.ظ

محضر مقدس مقام معظم رهبری

حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظله العالی)

پیرو فرمایشات گرانقدر حضرتعالی و نامگذاری سال جاری به عنوان «سال همت مضاعف و كار مضاعف» و همچنین لزوم اطاعت مسئولان و خدمتگزاران جامعه اسلامی از فرمایشات حضرتعالی،‌ گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته برای تحقق این شعار عالمانه در سه ماهه نخست سال به محضرتان تقدیم می‌گردد:

1. چاپ و توزیع پوستر مزین به تمثال مبارك حضرتعالی و با درج عبارت هوشمندانه «سال همت مضاعف و كار مضاعف گرامی باد» در ابعاد وسیع در سراسر كشور.

2. تهیه بنر و پارچه‌نوشته‌هایی در طرح‌های جذاب و دیدنی در حمایت و ترویج این شعار ارزشمند به تعداد كافی و نصب آن‌ها بر سر در ادارات و نهادها و سازمان‌های دولتی و غیره و غیره.

3. درج عبارت «سال همت مضاعف و كار مضاعف» در سربرگ نامه‌ها، ‌بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های موجود در ادارات در جهت ترویج روزافزون این ایده‌ی حكیمانه

4. هماهنگی برای برگزاری همایش‌های بزرگ، جذاب و آبرومند با اختصاص بودجه‌ی كافی و وافی كه ان‌شاالله در ادامه سال شاهد برگزاری آن‌ها خواهید بود.

در خاتمه با ذكر این نكات كه «ما اهل كوفه نیستیم، ما اهل ایران هستیم»، «ای رهبر آماده، ‌آزاده‌ایم آزاده» و «‌مرگ بر ضد ولایت فقیر» اعلام می‌داریم كه

«رهبرا! ‌آسوده بیدار باش كه ما خوابیم»

ایام عزت مستدام

جمعی از كارگزاران و مسئولان (نوكران مردم سابق)

 

                

   


نظر دهید()  
غریبه
چهارشنبه 23 تیر 1389 10:58 ق.ظ
ان چنان كه انان در باطل خود پایدارند ما در ایمان خود راسخ نیستیم
سحر
پنجشنبه 10 تیر 1389 07:32 ب.ظ
تصور کردم شما خواستید از مظلومیت رهبری بگید من هم خواستم از مظلومیت مردم بگم
ندی
سه شنبه 8 تیر 1389 02:45 ب.ظ
زیبیییییییییییییییییبا
ایمان
دوشنبه 7 تیر 1389 11:02 ق.ظ
مظلومیت افراد دل آدمو به درد میاره.
شهدای گمنام فتنه، روسیاهیم پیش شما...
سحر
دوشنبه 7 تیر 1389 03:12 ق.ظ
«رفت تا از گرد زمین پاک بماند آسمانی تر از آن بود که در خاک بماند»

پدرم روزت مبارک. امیدوارم خدا به همراه دیگر شهدای راه آزادی روزتان را برایتان جشن بگیرد. ببخش مرا که دیگر قلمم توان ندارد تا بیشتر از دلتنگی هایی که خود بیش از همه به آن آگاهی، برایت بنویسد. بدان که ما راضی هستیم به رضای خدا و شادیم به شادی تو.


پدرم دیده به سویت نگران است هنوز غم نادیدن تو بار گران است هنوز

آن قدر مهر و وفا بر همگان کردی تو نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز

دخترت فاطمه
پاسخ امین تجملیان : خدا به خانواده ایشان و همه خانواده هایی كه در این قضایا آسیب دیده اند صبر عطا كند. عذاب مسببین این حوادث مسلما نزد خداوند محفوظ است.
البته من متوجه نشدم كه این نامه چه ارتباطی با متن داشت!
سحر
دوشنبه 7 تیر 1389 03:11 ق.ظ
پدرم، بابای خوبم، دلم تنگ است برای خنده هایت، برای شوخی هایت، برای دست های نوازشگرت، برای شانه هایت که تکیه گاهی محکم برایمان بود. همیشه می گفتی تا من هستم از هیچ چیزی نترس ولی الان که نیستی…. اما نه، تو باعث شدی که تکیه گاهی محکمتر پیدا کنم.«خدا» کسی که امانتش را از ما گرفت و خود کفیل ما شد و من راضیم به رضای او، می دانم که مرا به آزمایشی سخت مبتلا کرد تا من حضورش را پررنگ تر از قبل حس کنم و این طور هم شد و من بسیار خوشحالم که تو در کنار او آرامش یافته ای.

به قول دکتر شریعتی: «شهید انسانی است که در عصر نتوانستن و غلبه نیافتن با مرگ خویش بر دشمن پیروز می شود و اگر دشمن را نمی کشد، رسوا می کند.» و در مورد تو نیز این گونه شد و شهادت مظلومانه ات، رسوایی بزرگی را برای دشمنان به بار آورد و من ۶ ماه است با افتخار سرم را بالا گرفته ام و برای همیشه افتخار می کنم که پدرم شهید راه آزادی است و من فرزند چنین شهیدی.

به گفته شهید مطهری: «مپندارید که شهدا رفته اند و ما مانده ایم بلکه آنها مانده اند و گذر زمان ما را با خود برده است.»

و من در گذر زمان ایستاده ام همچون درختی تنومند و سبز که ریشه هایی قوی در دل خاک دارد و تنش از گزند بدخواهان و تبر جنگل بانان آسیبی نمی بیند و به مظلومیتت سوگند که تا گرفتن انتقام خون تو از پا نمی نشینم و از افشای حقایق باکی نخواهم داشت.

پدرم! چه کنیم که تو برای این دنیا ساخته نشده بودی، دلت جای دیگری بود دلتنگ او بودی و وعده هایش و عاقبت چه زیبا و عاشقانه به سوی محبوبت شتافتی، برو سفر بخیر ولی هراز گاهی به ما هم سری بزن.
سحر
دوشنبه 7 تیر 1389 03:09 ق.ظ
به پسر ۸ ساله ات که تازه باسواد شده می گویم واژه پدر را خودش برایت بنویسد و همراه با گل ها بر سر مزارت بیاورد، پسری که با شوق حروف الفبا را یاد گرفت تا بتواند با نوشتن نامت تو را خوشحال کند. افسوس که آنها دلشان به چشمان غمناک پسر کوچکی هم رحم نکرد و او اولین بار نام تو را در دفترش این گونه نوشت: «شهید سیدعلی موسوی حبیبی» و با شوقی کودکانه به من نشان می داد که: فاطمه ببین درست نوشته ام و من بغضم را مثل همیشه فرو می خوردم و می گفتم: آره درسته عزیزم، نمره ات بیست است. نمره تو و پدر شهیدمان.

مادرمان نیز سخت دلتنگ است ولی محکم ایستاده تا جای تو را هم برایمان پر کند، حتی سعی می کند اشکهایش را از ما مخفی کند تا دلمان نلرزد ولی من خوب می فهمم در قلبش طوفانی برپاست. پدرجان! تو خود خوب می دانی که ما همگی محکم، پابرجا و همچنان سبز ایستاده ایم و راه سبزت را ادامه خواهیم داد. پس در آستانه میلاد مولای عدالت پیشه مان علی(ع) رضایتت را از ما اعلام کن. لااقل به خوابمان بیا و دست پرمهرت را بر سرمان بکش که سخت دلتنگ و آرزومند آنیم
سحر
دوشنبه 7 تیر 1389 03:08 ق.ظ
به نظرتان اگر این نامه محضر ایشان میرسید چه نظری میدادند؟
فرزند شهید سید علی موسوی به مناسبت روز پدر نامه ای برای پدرش نوشت
بنام خداوند قادر متعال

سلام پدر، ۶ ماه است که واژه پدر برایم غریب شده است. ۶ ماه است که دیگر سلامهایم جوابی برایشان پیدا نمی شود. حسرت گفتن یک پدر و شنیدن جواب، ۶ ماه است که مرا می آزارد. صدای زنگ در و سلام های بلند و توأم با خنده های تو هنوز در گوشم طنین انداز است و چه سخت است که تو آن جا باشی و من این جا روز پدر را برایت جشن بگیرم. خاطرت هست که مناسبت ها را خودم کیک می پختم و منتظر می شدم تا تو بیایی و کیک را در حضور تو می بریدم. امسال هم به بهانه روز پدر کیک می پزم و رویش با سبز می نویسم: پدر شهیدم روزت مبارک. هدیه امسال را خودم برایت می آورم، چند شاخه گل و لبخندی که بر روی لبانم نشسته است و می دانم که تو را شاد می کند
آشناتر
چهارشنبه 2 تیر 1389 03:52 ب.ظ
1- آقا شما با كارگزاران مشكل دارین با مسئولان چكار دارین؟
2- مردم سابق چه كسانی هستند؟

بسم الله

«عشق سوزان است بسم الله الرحمن الرحیم *** هرکه خواهان است بسم الله الرحمن الرحیم»
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic